Sensitiv Imago 530 a jeho význam

Sensitiv Imago 530 je schválen jako medicínský přístroj pro lékařské

a holistické účely s certifikací Medical Device II A

Sensitiv Imago 530 umožňuje nalézt příčinu onemocnění, identifikovat destabilizaci mikrobiologické biocenózy, identifikuje přítomnost toxických látek v těle, stanoví těžké kovy přítomné v organismu, pH, alergeny a mnoho dalších parametrů, které jsou určující pro naturopaty a lékaře.

Alergeny, aneb každý ví, jak je důležité mít vyvážené živiny v organismu, ať už jste dítě, dospělý a nebo starší člověk… Sensitiv Imago 530 Vám pomůže vytvořit osobní výživový plán se seznamem potravin vhodných a naopak nevhodných pro Váš organismus.

Bolí či nebolí? Sensitiv Imago 530 umožňuje plně prozkoumat všechny klienty od věku 3 let, vyšetření je plně neinvazivní a zcela bezbolestné.

Každý mikroorganismus má své vlastní frekvenční spektrum. Každá buňka, orgán, tkáň mají svůj vlastní rozsah frekvencí. Nalezením těchto frekvencí pomocí zpětné vazby jsme schopni určit, zda buňky a procesy v organismu jsou či nejsou zdravé.

Sensitiv Imago 530  umožňuje provádět normalizaci funkce buněk na hlubokém stádiu pomocí frekvenčních kompenzací

BRT kompenzace  se provádí zacíleně na ohraničené struktury tkání orgánu, které prochází největšími změnami. K tomuto účelu se vytvoří tzv. koridor působení inverzních elektromagnetických vln klienta pouze pro danou oblast orgánu, proto nedochází k poškození tkáně orgánu. Provedení harmonizace pomocí  BRT normalizuje mikroflóru orgánu, odstraňuje zánětlivé procesy a obnovuje správné funkce orgánů.

Výhodou této metody je to, že  se může užívat nejen pro léčbu , ale i v rámci prevence bez vedlejších účinků.

Rozsáhlé možnosti BRT se nejvíce projevují při léčbě tzv. nevyléčitelných nebo téměř nevyléčitelných nemocí jako například Bronchiální astma, Vitiligo, Crohnova choroba, zánětlivé procesy a další….. kombinací parametrů elektromagnetického působení je nespočet, proto účinkuje BRT na rozsáhlé množství onemocnění.

Frekvenční kompenzace (MORa) je mnohem obecnější typ biorezonančního působení – na rozdíl od BRT ovlivňuje celou oblast orgánu.

Frekvenční kompenzace MORa a BRT kompenzace  se využívají zejména při dlouhodobých chronických onemocnění průdušek a plic, chronických onemocnění srdečně-cévní soustavy, žaludečně-střevního traktu, při recidivních bolestivých syndromech, nedostatečnosti imunitní soustavy či různých funkčních narušeních.

 

Co důležitého ještě  Sensitiv Imago 530 umí?

Vegeto-testování je nejefektivnější dávkování přípravků klientovi (můžete testovat použití přípravků/léků přímo na klientovi a sledovat vliv přípravku na klientův organismus)

Antismoking  –  odvykání kouření

Bezbolestná analýza prsních tkání a lymfatických žláž

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE, které potřebujete vědět před našim prvním setkáním

  1. Před měřením 2 hodiny nejezte, nepijte kávu, černý čaj ani alkoholické nápoje (nejlépe pouze čistou vodu) a nekuřte
  2. Bezprostředně před měřením si odložte kovové doplňky (šperky, hodinky, sponky,  opasky ), způsobilo by to nepřesnosti v měření
  3. Je nutné zcela vypnout mobilní telefon a sundat chytré hodinky.
  4. Při měření, které je poměrně časově náročné, je pouze obsluha Sensitivu a klient. Vše ostatní ruší přesnost výsledků.
  5. Absolutní kontraindikací vyšetření na Sensitivu je kardiostimulátor, epilepsie, těhotenství.

Pozn.: měření by mělo být použité k informačním a preventivním účelům. Tato metoda nenahrazuje ultrazvuk,  EKG, MRT, lékařské testy atd. Nesmí být použito ke stanovení diagnózy charaterizující strukturální změny tkání.